Туалетна вода - Hugo Boss Just Different

Hugo Boss
875,00
грн.
Бути завжди різним і неповторним дуже непросто, але це саме те, до чого прагне сучасний стильний чоловік, який знає собі ціну. Він дивує, зачаровує і ловить на собі захоплені погляди. Немов осяяний променями світла, з магічною усмішкою та легкістю, яка відчувається у всьому, він не знає перешкод у своєму бажанні виділятися і приваблювати.
Із туалетною водою Hugo Boss Just Different у нього є всі шанси стати успішним. Віднині літній настрій завжди буде з ним. Романтичні відтінки з фруктовим присмаком дозволяють цьому аромату бути досить актуальним у різних ситуаціях. В кожному разі він залишатиметься неповторним і випромінюватиме впевненість. Відчуття внутрішньої гармонії з собою, підкріплене відтінками зеленого яблука й блакитної м'яти в поєднанні з фрезією і тосканським базиліком, здатне творити справжні чудеса. Кінцева нота кашмерану та ялини найбільш яскраво підкреслить його сильні сторони. Hugo Boss Just Different - відмінна риса сучасного чоловіка!

Класифікація: міддл маркет

Тип аромату: фужерні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: Зеленое яблоко, Мята

Нота серця: Тосканский базилик, Фрезия

Кінцева нота: Ель, Кашмеран

Зроблено в: Великобританія

Прем'єра аромату: 2011

Країна ТМ: Німеччина

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email