Туалетна вода - Zadig & Voltaire This is Him

Zadig & Voltaire
1190,00
грн.
Темпераментна, яскрава і харизматична туалетна вода Zadig & Voltaire This is Him підійде для тих, хто віддає перевагу насолоджуватися кожною миттю прожитого життя. Деревні відтінки композиції пронизані східним колоритом із його характерною млосністю, неквапливістю і густотою.

Перше знайомство з композицією починається з іскристих, соковитих і життєрадісних відтінків грейпфрута. Його солодкі, з легкою кислинкою і невеликою гіркуватістю аромати вдало переплітається з іншими нотами. Особливо чудовий чорний перець зі своєю характерною гостротою, насиченістю і яскравими пряними переливами. Смолистий ладан виразно чується в поєднанні із затишною, солодкуватою ваніллю.

Витончений і благородний сандаловий шлейф допомагає всім нотам розкритися особливо яскраво й голосно. Водночас він обволікає композицію своїми слідкувати-деревними переливами.

Класифікація: міддл ап

Тип аромату: деревинні, східні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: Грейпфрут, Чорний перець

Нота серця: Ваніль, Ладан

Кінцева нота: Сандал

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 2016

Країна ТМ: Франція

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email