Туалетна вода - Montblanc Emblem

Montblanc
670,00
грн.
Герой Emblem Montblanc - це чоловік, чия завзятість, упевненість і самовладання ведуть його на вершину. Постійний у своєму виборі, переконаний у своїх смаках... Вільний розкішний стиль, схильність до гідної розкоші, увага до деталей... Оригінальна композиція аромату Emblem - класична й завжди актуальна.

Новий унікальний аромат утілює дух Montblanc. Феєрверк акордів мускатної шавлії та кардамону в поєднанні з іскристим грейпфрутом моментально розкривають яскравий, багатогранний, гармонійний і харизматичний характер парфумерної композиції. Соковита зелень листочків фіалки, огорнутих у листя коричного дерева, додає аромату надзвичайної елегантності. Нижні ноти чарують магічним злиттям енергійного запаху дорогоцінної деревини з яскраво вираженим чоловічим характером і чуттєвих бобів тонка, що підкреслюють неординарність композиції з незабутнім шлейфом.

Творці Emblem продемонстрували свою повагу до спадщини бренду Montblanc. Логотип Montblanc символізує шість льодовикових долин, що межують із найвищим піком Європи. Звідси новий аромат черпає свої шляхетні цінності - стриманість, точність, майстерність. Emblem - це мистецтво спокуси й особливий стиль життя: блискучий, яскравий, щирий. Чоловік, який його обирає, поділяє ці цінності.

Класифікація: елітна

Тип аромату: деревинні, східні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: Кардамон, Кориця, Пачулі, Перець

Нота серця: Деревинні ноти, Листя фіалки

Кінцева нота: Грейпфрут, Шавлія

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 2014

Країна ТМ: Франція

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email