Туалетна вода - Hugo Boss Bottled Unlimited

Hugo Boss
820,00
грн.
Парфумерний дім Hugo Boss запускає новий чоловічий аромат, покликаний передати почуття безмежного успіху, Hugo Boss Boss Bottled Unlimited
Натхненний цілеспрямованістю та спрагою успіху чоловіки в стилі Boss, аромат Hugo Boss Boss Bottled Unlimited є новим енергійним творінням парфумерного дому Hugo Boss.
Новий лімітований аромат - це парфумерна інтерпретація витримки, результатом якої може стати тільки успіх, поєднаний з припливом адреналіну, який відбувається, коли мету вже досягнуто. Описуючи бадьорі припливи енергії, які виникають з новим звершенням, аромат Hugo Boss Boss Bottled Unlimited є новим освіжувальним стимулом.
Лімітоване видання, незамінний компаньйон у найцікавіший і захоплюючий час літніх пригод.
Boss Bottled Unlimited містить ретельно відібрані, бездоганні інгредієнти, що створюють освіжувальний, сучасний бриз, який змінює класичне звучання чоловічого аромату. Захоплива свіжість, непохитна енергія й ароматична мужність підштовхують вперед і вгору.
У верхніх нотах - миттєве відчуття бадьорості. Оцінена чоловіками різного віку за свою силу і пробуджувальний ефект, м'ята створює яскраве, енергійний початок.
У «серці» - задоволення від досягнутого успіху.
Соковитий ананас - фрукт, який тривалий час асоціювався з успіхом і багатим життям, створює ілюзію за нагороду, одержувану з успіхом, мотивацію до подальших звершень і прагнення до більшого.
У базі - незнищуваний драйв, необхідний для безмежних звершень.
Стійкий ладанник виживає навіть у найбільш суворому кліматі, це вічнозелена рослина здатна прорости на голому камінні і доводить, що успіх можливий, навіть якщо на шляху зустрічаються тяжкі труднощі. У поєднанні з сильною, ароматичною, деревної базою, акорд випромінює мужню впевненість у своїх силах.
Лімітований аромат Hugo Boss Boss Bottled Unlimited підійде чоловікові, який хоче, щоб його парфуми випромінювали упевненість, енергію і безкомпромісність. Ідеальний подарунок, адже Boss Bottled Unlimited - це заявка щодо вашої впевненості в успішності і здібностях вашого улюбленого чоловіка.

Класифікація: міддл маркет

Тип аромату: фужерні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: М'ята

Нота серця: Ананас

Кінцева нота: Деревина, Лабданум

Зроблено в: Великобританія

Прем'єра аромату: 2014

Країна ТМ: Німеччина

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email