Туалетна вода - Chanel Egoiste Platinum

Chanel
2243,00
грн.
Ця туалетна вода є символом елегантності та успіху, вирізняючись суворим і консервативним, але разом із тим прихованим сексуальним підтекстом, представляючи собою продовження всесвітньо відомої серії під назвою Egoiste. Вона характеризується особливою свіжістю, унікальним чином символізує енергію і міць, служить свідченням елітарності своїх власників і їх причетності до мінливого світу високої моди.

Аромат підкреслює індивідуальність і розкриває характер чоловіків – владних егоїстів, про яких іноді мріє кожна жінка. Створюючи композицію, парфумери хотіли акцентувати увагу на незалежності та самодостатності, силі чоловічого характеру. Тому Chanel Egoiste вибирають представники сильної статі, впевнені в собі.

Парфумерна композиція починає розкриватися лавандою з самих Альп, гірським розмарином і листям апельсинового дерева, в «серці» пахне кавказькою шавлією і геранню. На завершення дає про себе знати відтінок деревного моху, атласького кедра, ветиверу і ладану, надаючи легкості.

Класифікація: елітна

Тип аромату: деревинні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: Лаванда, Листя апельсинового дерева з Парагваю, Розмарин

Нота серця: Герань, Кедр атласький, Ладан, Шавлія

Кінцева нота: Ветівер, Дубовий мох, Кедр, Ладан

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 1993

Країна ТМ: Франція

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email