Туалетна вода - Calvin Klein Eternity Flame For Men

Calvin Klein
815,00
грн.
Calvin Klein Eternity Flame For Men – туалетна вода для цілеспрямованих чоловіків, які не шкодують сил для досягнення власних цілей. Віртуозне поєднання фруктової свіжості з трав'янисто-димними нотами створює ароматний ореол успішності та енергійності, які по достоїнству оцінять жінки і колеги.
Стартовий акорд терпко-солодкого ананаса привносить у парфуми легкість і чистоту, яка додає всій композиції яскраве, багате і соковите звучання. Розмаринове серце, немов афродизіак, хвилює почуття деревно-смолистим ароматом з гіркуватими і пряними нотками. Шлейф з глибоких нот ладану, шкіри і амбри привносить теплу спокусливу тональність курних фіміамів, що підкреслюють вашу гіпнотичну переконливість. Туалетна вода Calvin Klein Eternity Flame For Men – ароматний коктейль для харизматичних і вольових чоловіків, талант і наполегливість яких гарантовано приведе їх до успіху і визнання.

Класифікація: елітна

Тип аромату: східні, фужерні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: Ананас

Нота серця: Розмарин

Кінцева нота: Лабданум

Зроблено в: Європейський Союз, США

Прем'єра аромату: 2010

Країна ТМ: США

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email