Туалетна вода - Dior Homme Sport

Dior
1840,00
грн.
Це свіжа й елегантна туалетна вода, яка відбиває спортивний настрій чоловіка, яким його бачить бренд Dior: упевненим і чуттєвим. Вона натхненна духом технічних інновацій, змагань, перемоги, чоловічої рішучості.

Як стверджують творці, нова парфумерна композиція не нагадує жодних із раніше випущених парфумів. П’янкий за своєю свіжістю, запашний аромат таїть у собі приховану небезпеку й чимало загадок.
Деревні Dior Homme Sport позиціонують як свіжі й цитрусові. У них міститься сутність зваби, яка поєднує пристрасть до спорту з природною елегантністю. Призначені для впевнених у собі молодих людей, а також чоловіків, які вже досягли певних успіхів, відбулися як особистості. Парфуми дарують своєму власникові приголомшливе відчуття тепла, спокою, зверхності над обставинами.

Чиста енергія вирує в оригінальному прозорому флакончику з чорним пульверизатором, який повторив просту, елегантну й лаконічну форму свого знаменитого попередника!

Класифікація: елітна

Тип аромату: деревинні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: Грейпфрут, Лимон, Червоний апельсин

Нота серця: Мускатний горіх, Рожевий перець

Кінцева нота: Ветівер, Сандал

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 2020

Країна ТМ: Франція

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email