Туалетна вода - Chanel Egoiste

Chanel
2439,00
грн.
Це деревно-східна туалетна вода, яка своєю неординарною і розкішною композицією кинула виклик консервативним традиціям мужніх парфумів, тому що, за словами самого Жака Польжа, вона «натхненна ароматом жінки». Утілила в собі полум'яну силу, зухвалу звабу, вогненну пристрасть, немов запрошуючи в таємну кімнату, повну загадок.

Охолоджувальний, пробуджувальний, живильний нектар бездоганної тонкої натури і мужності адресовано сильним і поступливим красеням, які завжди стають для дами серця надійною опорою, прямо кажуть про свої бажання і не приховують справжніх почуттів. Неймовірно енергійний і проникливий аромат вибирають незалежні, упевнені в собі, рішучі й темпераментні чоловіки, що звикли до постійної жіночої уваги.

По-справжньому провокаційний Chanel Egoiste підкорює своєю неординарністю і розкішшю, кидаючи красивий виклик усталеним правилам, канонам, парфумерним традиціям. Прийняти цей виклик зможуть тільки справжні джентльмени!

Класифікація: елітна

Тип аромату: деревинні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: Коріандр, Сицілійський мандарин

Нота серця: Дамаська троянда

Кінцева нота: Ваніль, Насіння амбрети, Сандалове дерево

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 1990

Країна ТМ: Франція

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email