Туалетна вода - Salvador Dali Black Sun

Salvador Dali
370,00
грн.
Salvador Dali Black sun - це незабутній аромат туалетної води, аромат, присвячений ночі та нічному життю. Адже в який інший час світ набуває такої неоднозначності й таємничості. Усі контури розмиваються у темряві, всі обличчя набувають абсолютно інших обрисів, все те, що здавалося буденним і нецікавим раптом спонукає зануритися в споглядання і пошуки прихованих смислів. Можливо, саме так народжуються найнеймовірніші образи і так будуються найбільш вдалі композиційні рішення великих полотен.
Окрім того, саме вночі настає час найбільш фантастичного періоду в житті кожної людини, бо це пора мрій і сновидінь. Саме під ранок у сонного розуму часто буває можливість вирушити в лабіринти підсвідомості, щоб відшукати там приховані скарби, що немов закопані піратами в пісок незаселених островів, на які можна потрапити лише уві сні. Сон і ніч вилилися в букеті цікавого аромату туалетної води Salvador Dali Black sun.

Класифікація: елітна

Тип аромату: деревинні, фужерні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: Базилік, Кедр, Лабданум

Нота серця: Герань, Мускатна шавлія, Смола ялини

Кінцева нота: Боби тонка, Ваніль, Ветівер

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 2007

Країна ТМ: Іспанія

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email