Туалетна вода - Versace Man Eau Fraiche

Versace
1040,00
грн.
Versace Man Eau Fraiche - більш повітряна і легка варіація на тему аромату яка всім полюбилася Versace Man, яка створена парфумерами іменитого бренду Versace в 2006 році. Свіжа деревно-фруктова композиція парфуму користується з тих пір величезною популярністю. Деякі чоловіки вважають туалетну воду повсякденному, інші відносять її до спортивного класу. Хтось навіть використовує цей аромат, коли необхідно справити враження на дівчину на романтичному побаченні. Прихильники Versace Man Eau Fraiche мають кожен свою думку по-поводу цього аромату, проте всі вони розповідають про нього виключно захоплено.
Елегантність і шик - це перші асоціації, які виникають при згадці назви цього аромату. Eau Fraiche розроблений для впевнених в собі чоловіків, які звикли жити в розкоші, при цьому займають досить активну життєву позицію. Основною перевагою цього парфуму є його ненав'язливий аромат, який дозволяє використовувати його в повсякденному житті.
Базові мотиви композиції засновані на поєднанні амбри, мускусу і деревного присмаку. Пікантності «серця» аромату надають кедр, мускатний горіх і естрагон. Початкові ноти - білий лимон, рожеве дерево і карамболь, здатні подарувати відчуття безмежної розкутості і свободи

Класифікація: елітна

Тип аромату: східні, деревні

Стать: для чоловіків

Початкова нота: Білий лимон, Карамболь, Рожеве дерево

Нота серця: Кедр, Шавлія, Естрагон

Кінцева нота: Амбра, Деревина платана, Мускус

Зроблено в: Італія

Прем'єра аромату: 2006

Країна ТМ: Італія

Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email