Туалетна вода - Comme Des Garcons Odeur 53

Comme des Garcons
2280,00
грн.
Вишуканий аромат Odeur 53 від модного дому з Японії Comme Des Garcons дав нове визначення модерним, дійсно унікальним парфумам. Дивовижний, абстрактний аромат Odeur 53 був розроблений в 1998 році відомими парфумерами Мартіною Паллікс (Martine Pallix) та Ганною-Софією Чапіус (Anne-Sophie Chapius). Парфуми були створені завдяки хімічному відтворенню 53 неорганічних запахів, в тому числі запаху піщаних дюн, сухого вітру, вогняної енергії, паленої гуми і свіжого кисню. Оригінальні запахи пробуджують унікальні асоціації, створюючи власне повітря навколо вас.

Парфумери також використовували акорди свіжоскошеної трави, мінерального карбону, целюлози, металевої крихти, лаку для нігтів і чистого високогірного повітря. В результаті вийшов неймовірно легкий, чистий, свіжий аромат, який ідеально розкривається на будь-якій шкірі. Odeur 53 підійде для різних випадків і заходів: його можна наносити як вдень, так і ввечері, а також у будь-яку пору року. Odeur 53 сподобається як жінкам, так і чоловікам, які цінують вишукані, але трохи ексцентричні аромати.

Класифікація: міддл ап

Тип аромату: деревинні, квіткові, мускусні

Стать: унісекс

Початкова нота: Галька, Глина, Металеві ноти, Пісок

Нота серця: Галька, Глина, Металеві ноти, Пісок

Кінцева нота: Галька, Глина, Металеві ноти, Пісок

Зроблено в: Іспанія

Прем'єра аромату: 1998

Країна ТМ: Японія

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email