Туалетна вода - Versace Yellow Diamond

Versace
880,00
грн.
Ніжна дорогоцінна новинка Versace Yellow Diamond - туалетна вода для жіночої половини світу. Жовтий алмаз, який гордо прикрашає флакон парфумів, сяє так само яскраво та неперевершено, як світло сонячних променів. Він зможе ідеально доповнити образ жінки, котра одночасно тягнеться і до простоти, й до розкоші.
Жінки, яким подобається Versace Yellow Diamond, можуть зізнатися у завзятості, легкості та енергійності, проте одночасно мають чисту й шляхетну ауру, яку здатні підкреслити вишукані парфуми. Володаркою топового аромату 2011 року може стати кожна особа, незалежно від віку та способу життя. Туалетна вода здатна підняти свою володарку на вершину п'єдесталу та допомогти завойовувати серця. Верхніми нотами аромату виступають лимон, неролі, груша і бергамот. «Сердечна» композиція поєднує ніжні та солодкі квіти фрезії, мімози, латаття і флердоранжу. Базову ноту втілили гваякове дерево, амбра і сандал.

Класифікація: елітна

Тип аромату: квіткові

Стать: для жінок

Початкова нота: Бергамот, Груша, Лимон, Неролі

Нота серця: Апельсиновий цвіт, Водяна лілія, Мімоза, Фрезія

Кінцева нота: Амбра, Дерево гуаяк, Мускус

Зроблено в: Італія

Прем'єра аромату: 2011

Країна ТМ: Італія

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email