Парфумована вода - Creed Royal Oud

Creed
3640,00
грн.
Дерево, шкіра, мармур і золото - ключові елементи королівського перського палацу, що надихнули Олів'є Крида на створення унікальної композиції Royal Oud. В її основі - рідкісний і дорогоцінний, таємничий і гіпнотичний уд, інгредієнт, отриманий з індійського дерева агар. Він додає парфумам сили, завдяки яким власник аромату завжди перебуватиме в центрі уваги.
Для того, щоб аромат сподобався європейським цінителям елітної парфумерії, Олів'є Крід використав інгредієнти, які високо цінуються в сучасному світі. Дивовижна композиція Royal Oud розкривається гострими нотами лимона, бергамоту і рожевого перцю, які поступово переходять в глибоке «серце», складене з акордів кореня ангеліки, терпко-зеленого гальбанума і ліванського кедра. У базі композиції заворожує почуття поєднання теплого сандала і мускусу, підкресленого палкою і привабливою загадковістю дерева уд.
Багаті орієнтальні парфуми Royal Oud відкриють завісу перських і паризьких королівських палаців і розкішного життя їхніх мешканців.

Класифікація: нішева

Тип аромату: східні, фужерні

Стать: унісекс

Початкова нота: Бергамот, Лимон, Рожевий перець

Нота серця: Гальбанум, Дягіль, Кедр

Кінцева нота: Агар, Мускус, Сандалове дерево

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 2011

Країна ТМ: Франція

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email