Туалетна вода - Jimmy Choo Eau De Toilette

Jimmy Choo
720,00
грн.
Туалетна вода Jimmy Choo трохи відрізняється від парфумаваної своїм набором нот. Базова композиція із зелених нот і груші розбавлена для пікантності імбиром. У компанію до тигрової орхідеї додали таїфську троянду, створивши ефект особливої привабливості. М’яко-смачний шлейф приємно відчувається завдяки деревним нотам і кедра з Вірджинії.
Аромат Jimmy Choo несе в собі заряд позитивної енергії та невичерпної ейфорії. Парфуми диктують стиль життя - витончений, вільний, унікальний і розкішний. Вдале і гармонійне поєднання нот у квітково-фруктовому ароматі пробуджує і відкриває нові, безмежні горизонти, звільняє від душевних кайданів найпотаємніші бажання.
Скільки б не з’являлося новинок на парфумерному ринку, титулований Jimmy Choo завжди перемагає своїм якісним і неповторним почерком! Ставши власницею таких парфумів, жінка автоматично потрапляє до світу радості, краси, багатства та магії. Наче за помахом чарівної палички, Jimmy Choo здійснює всі заповітні мрії!

Класифікація: елітна

Тип аромату: деревинні, східні

Стать: для жінок

Початкова нота: Імбир, Груша, Зелені ноти

Нота серця: Орхідея, Таїфська троянда

Кінцева нота: Деревинні ноти, Кедр із Вірджинії

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 2012

Країна ТМ: Великобританія

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email