Парфумована вода - Jimmy Choo

Jimmy Choo
680,00
грн.
Унікальний, дебютний аромат Jimmy Choo For Woman настільки багатогранний і багатий, що його складно описати словами. Аби оцінити всю красу запаху, потрібно вдихнути його чарівний аромат, а ще краще - «вдягнути» на себе.
Запашна груша в поєднанні зі свіжим мандарином і зеленими нотами пробуджує жіночу енергію. Тигрова орхідея в сердечних нотах додає пікантності та екзотики. Приємно-смачний шлейф залишається завдяки цукеркам ірис і пачулі.
Жінка, котра вибрала аромат Jimmy Choo For Woman - смілива, красива, стильна і неповторна. Для неї не існує перепон, вона звикла добиватися всього бажаного в житті. Кожен її вихід у світ - це сенсація, яку завжди чекають із нетерпінням. Остання деталь її образу, головний аксесуар - це парфуми Jimmy Choo For Woman, які захоплюють до свого ароматного полону всіх довколишніх.
Титулований бренд взуття й аксесуарів Jimmy Choo For Woman залишився вірним собі і в створенні перших парфумів. Унікальність, якість і розкіш у кожному прояві, у кожному творі! Ці парфуми - просто знахідка для жінок, котрі люблять виділятися з натовпу!

Класифікація: елітна

Тип аромату: квіткові, фруктові

Стать: для жінок

Початкова нота: Груша, Мандарин

Нота серця: Орхідея

Кінцева нота: Іриска, Пачулі

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 2011

Країна ТМ: Великобританія

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email