Парфумована вода - Kilian Liaisons Dangereuses by Kilian

Kilian
5500,00
грн.
Аромат Kilian Liaisons Dangereuses уже не перший рік уважається одним із кращих прикладів творінь парфумерного дому Kilian. Назва цього дива перекладається як «Небезпечні зв’язки». Воно дійсно добре характеризує самі парфуми. Пристрасні переливи квітів, фруктів, деревини контрастують у його композиції. Цей аромат символізує пристрасть між жінкою та чоловіком, яка є не просто потягом або тимчасовою інтригою, а справжнім вогнем хтивих почуттів.
Нотка за ноткою унісекс-аромат Kilian Liaisons Dangereuses відкриває всю свою владу. Незважаючи на те, що його шипровий запах спочатку може здатися універсальним, і ви захочете скористатися ним у будь-якій ситуації, будь то побачення чи робочий візит на конференцію, будьте пильні. Кінцева нота композиції звучить на межі нестримних пристрастей, чого варті тільки переливи білого мускусу й ветивера.
Стережіться, щоб ви не втратили контроль над почуттями вашого серця. Хоча його можуть утратити і представники протилежної статі, що знаходяться поруч із вами. Ви станете для них справжнім магнітом!

Класифікація: нішева

Тип аромату: фруктові, шипрові

Стать: унісекс

Початкова нота: Кокос, Персик, Слива, Чорна смородина

Нота серця: Амбретта, Герань, Кориця, Троянда

Кінцева нота: Ветівер, Деревина, Дубовий мох, Мускус, Сандалове дерево

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 2007

Країна ТМ: Франція

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email