Туалетна вода - Mercedes Benz Rose

Mercedes Benz
750,00
грн.
Свіжість вітру, що б'є в відкрите вікно машини, яка мчить по автобану. Цей вітер несе всі відтінки весни, свободи і пробудження природи. Яскраві квіткові фарби говорять про те, що попереду - тільки гармонія, умиротворення і щастя. Жіноча композиція Rose від бренду Mercedes-Benz підкорює легкістю, дзвінкою свіжістю і розкішшю.
Парфуми Rose класифікують як квіткові. У їхню початкову ноту увійшов свіжий і наполегливий тон грейпфрута і чорної смородини. У ноту «серця» лягли аромати чарівної троянди, неприступної магнолії, екзотичної елемі, змішані з витонченістю рожевого дерева і палісандра. У базі букета розташувалися амбра, білий кедр і сексуальний мускус.
Аромат Rose воліють носити витончені та ніжні, яскраві й неординарні представниці прекрасної статі, які примудряються поєднувати такі якості, як романтизм і допитливий рухливий розум. Вони пристрасні, але вміють прораховувати на кілька ходів вперед. Імпульсивні, але повністю контролюють свої дії. Чоловіки перед ними не в силах встояти і не в змозі ніколи їх забути.

Класифікація: міддл ап

Тип аромату: квіткові

Стать: для жінок

Початкова нота: Грейпфрут, Чорна смородина

Нота серця: Елемі, Магнолія, Палісандр, Троянда, Трояндове дерево

Кінцева нота: Амбра, Білий кедр, Мускат

Зроблено в: Франція

Прем'єра аромату: 2015

Країна ТМ: Франція

Вам сподобається
Click to order
Total: 
Нова Пошта
Телефон
Інші способи доставки
Перевізники: Делівері, САТ, Укрпошта, Мист Експрес, Гюнсел, Justin, Пошта Юа (для міжнародних відправлень Укрпошта, Нова Пошта, DHL, Aramex, TNT, Мист Експрес)
ПІБ
Email